Pro stavební firmy


Začněte díky jedinečným dárkům pro investory novostaveb naplňovat svou sociální odpovědnost (CSR). Nákup obrazu do novostavby jako dárek pro investora není jen další položkou v rozpočtu domu či CSR náklad, ale silný marketingový a HR nástroj, který stojí za to využívat. Téma CSR je důležitým faktorem při rozhodování o nákupu pro více jak 75 % veřejnosti a ochotu připlatit si za produkt projevily 2/3 obyvatel v České republice. Při hledání zaměstnání je odpovědnost firmy, ať už sociální, nebo ekologická, klíčovým aspektem až pro 85 % lidí.

Odběr obrazů zatím nekompenzuje náhradní plnění dle zákona o zaměstnanosti č. 435/2004 Sb.

6 důvodů, proč nakupovat obrazy jako dárky pro investory novostaveb

Naplníte svou sociální odpovědnost 

Naplníte svou sociální odpovědnost (CSR) v oboru, ve kterém podnikáte a který je Vám blízký.

Budete o krok napřed před konkurencí

Budete o krok napřed a chystané povinné nefinanční reportingy pro firmy dle směrnice EU Vám nebudou dělat vrásky. 

Zpřístupní se Vám nový směr komunikace

Otevře se Vám nový směr marketingové komunikace, pro který budete získávat pravidelně veškeré podklady.

Stanete se atraktivním zaměstnavatelem

Při hledání zaměstnání je odpovědnost firmy klíčovým aspektem až pro 85 % lidí. Stanete se tak atraktivním zaměstnavatelem.

Zvýšíte své šance u bank a institucí

Banky a instituce začínají dávat čím dál větší váhu právě CSR. Zvyšte svoje šance na získávání finanční či jiné podpory.

Již si nebudete lámat hlavu s dárky

Jedinečný obraz s nelehkým příběhem vykouzlí úsměv i těm, kteří očekávali sadu na grilování.

Věděli jste, že

1 000 000 +

V České republice žije přes milion lidí se zdravotním omezením. 

117 000 +

Více jak 117 tisíc lidí se zdravotním omezením postrádá pomoc. 

O obrazech

Obrazy jsou malovány na prvotřídní plátna o velikosti 20 x 20 cm, které jsou vyrobeny z čistě přírodních materiálů a zaručují tak 100% ekologický výrobek.

Zhotovené obrazy pečlivě balíme do dárkových krabic, které kromě samotného obrazu dále obsahují i příběh obrazu od autora a naše poslání. Dárkové krabice jsou poté umístěny do přepravních krabic tak, aby po obdržení byly plně připraveny a nemusely vyžadovat další vícepráce s předáváním dárku spojené.

Jakmile si vytvoříte účet a pod daným účtem se přihlásíte do sekce Koupit obraz , zpřístupní se Vám e-shopové řešení, které jistě dobře znáte. Následně na základě filtrace dle krajů můžete podporovat hendikepované malíře ze svého okolí.

Cena obrazu je 1 990 Kč

Cena pokrývá všechny náklady spojené s vyhotovení obrazu (plátno, barvy, štětce, transport, focení, umístění na web apod.). Plná částka po odečtení těchto nutných výdajů putuje rodinám, opatrovníkům, organizacím či institucím formou finančního daru na zkvalitňování života hendikepovaných lidí. 

Obraz lze zahrnout do rozpočtu domu jakožto náklad spojený s vybavením domácnosti.

Registrace do projektu 

Registrujte se do projektu ještě dnes a začněte ovlivňovat osudy lidí. Po úspěšné registraci získáte přístup do nákupní sekce obrazů a jedinečné dárky pro budoucí majitele Vašich domů budete mít na dosah ruky.

Máte dotazy? Neváhejte nás kontaktovat na e-mail: info@malujemenovyzivot.cz .

Máte již účet? Přejděte do sekce Koupit obraz a přihlaste se.